Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD. şirket Profili

şirket Profili

Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD. Muyluya Monte Küresel Vana, Pnömatik Aktüatörlü Küresel Vana, Flanş Sonu Küresel Vana ve Yumuşak Oturmalı Küresel Vana profesyonel bir üreticisidir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2007 yılında kurulan Silk Road Valve, büyük Çinli üreticiler için tercih edilen bir endüstriyel valf tedarikçisidir.

 

İpek Yolu vanası, 13 yıllık geliştirme sürecinde, üstün kalite ve müşterilerin her türlü teknik gereksinimlerini karşılama kabiliyetine sahip bir vana üreticisi olarak tanınmıştır.Müşteriler arasında oldukça popüler olan çeşitli amaçlara yönelik özelleştirilmiş ürünler üretebilir.

 
 

Düşük işçilik maliyeti, artık eskiden olduğu gibi Çin'de üretim ve üretim yapmanın tek avantajı değil, bu nedenle yöneticilerimiz, tedarikçilerimiz ve hizmetlerimiz üzerinde kalite kontrol geliştirerek dünya pazarında rekabet etme tutumumuzu geliştirdiler, bu da artık rekabet edebilir. herhangi bir Avrupa şirketi ile.
Vanalarımız petrokimya endüstrileri, gübreler, enerji santralleri, çelik fabrikaları, nükleer uygulama, kağıt fabrikaları, şeker fabrikaları, petrol ve doğal gaz endüstrileri ve ilgili proses endüstrileri için tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

 
Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD. şirket Profili Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD. şirket Profili Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD. şirket Profili
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

No. Çalışanları : 400~500

Yıllık satış : 5.000.0000-6.000.0000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 90% - 100%